Кредит онлайн на карту: умови, відсотки, погашення

Онлайн кредитування – відносно нова ніша у фінансовій структурі нашої країни. Незважаючи на це, мікрофінансовим організаціям вдалося досить швидко вийти на якісний рівень обслуговування громадян. Наш сервіс допомагає у пошуку актуальних пропозицій МФО. Вам потрібно лише вказати бажану суму грошей, зазначити термін погашення кредиту. Після цього автоматично система відшукає найбільш вигідні пропозиції.
 

Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Існує декілька безперечних переваг онлайн кредиту. Серед них:

Кредити онлайн на картку: зручність та особливості

Зручність такої видачі грошей полягає у спрощеній системі. Вам необхідно лише правильно заповнити форму контактних даних, які система автоматично розглядає для винесення рішення по кредиту. Кредитування через Інтернет має ряд переваг, які легко оцінити в режимі онлайн. Ви можете взяти кредит дистанційно. Для укладення договору між МФО та клієнтом достатньо буде електронного підпису.

Якщо вам необхідно отримати кредит онлайн на картку в Києві, є нагода звернутися до спеціалістів МФО, які у центрах обслуговування надають інформаційну допомогу. Усі ж питання також вирішуються через офіційні портали мікрозаймових організацій. Якщо ви знаходите через наш сервіс  вигідні умови, переходьте на сайт МФО та отримуйте більш детальну інформацію щодо усіх умов обслуговування. На сайтах працюють онлайн чати або ж доступні інші варіанти зв’язку з менеджерами.

Розглянемо особливості оформлення онлайн кредиту:

Як взяти кредит онлайн на карту?

Спочатку скористайтеся нашим сервісом, який пропонує відстежити усі актуальні пропозиції на ринку МФО. Для цього потрібно вказати необхідну суму та зазначити термін погашення. Більшість компаній при першочерговому зверненні пропонують у межах 5 тисяч гривен на 30 днів. Результати пошуку – десятки надійних МФО, які пропонують вигідні умови кредитування для громадян України.

Далі ви переходите на сайт компанії та отримуєте більш детальну інформацію, яка може вам бути при нагоді. Дізнайтеся про умови отримання кредиту на карту онлайн, наявність пролонгації, відсотки, штрафи, інші особливості. Вся інформація є на офіційних сайтах або ж можна звернутися до представників МФО.

Якщо умови вас задовольняють, можна переходити до технічної сторони питання. Для цього притримуйтесь наступного алгоритму дій:

 1. Перейдіть до розділу оформлення кредиту онлайн в Україні. Заповніть необхідну інформацію. 
 2. Особиста інформація має бути достовірною. При допущенні помилок, система може відхилити запит через підозру у фальсифікації. 
 3. На сайті кредитора вкажіть паспортні данні та номер ІНН. 
 4. Після цього необхідно зачекати рішення МФО. У середньому час обробки заявки – до 15-ти хвилин. Якщо вам відмовлено, не слід засмучуватися. Ви можете оформити заявки на інші мікрофінансові організації. 
 5. Перед оформленням договору слід переконатися у тому, що ви зможете своєчасно внести заборгованість по кредиту. У випадку прострочення МФО нараховує пеню у розмірі, передбаченому договором. Також ви можете зіпсувати свою кредитну історію. У подальшому отримати гроші буде набагато складніше або неможливо.

Взяти кредит онлайн на карточку: правові аспекти

Онлайн кредит на картку оформлюються в режимі онлайн. Клієнту надсилають лист на електронну пошту для підписання, після чого ви зможете дізнатися, як взяти кредит. Якщо ви погоджуєтеся з умовами, залиште свій підпис. При оформленні в режимі онлайн, із паперовими документами ви справи не матимете. Це електронний кредитний договір, який має законну силу. 

Онлайн кредитування – це позика, яка надається фінансовою організацією фізичній або юридичній особі. Правові відносини  у цьому випадку регулюються нормами законодавчої бази України. Згідно цивільному кодексу, одна сторона передає гроші у користування позичальнику на певних умовах. Інша сторона, у свою чергу, повинна буде повернути таку ж суму з урахуванням відсотків.

Згідно статті 1054 ЦК України, усі умови онлайн кредитування МФО повинна відобразити у договорі. Він надається позичальнику. Останній повинен сплатити суму позики та відсотки. Інакше банк має право виконати умови договору. Кожен мікрозайм встановлює власні вимоги, яких має дотримуватися клієнт МФО. Якщо передбачена пролонгація, це також повинно відображатися у договорі між сторонами.

Наш сервіс не надає термінові кредити на карту, а лише інформує про МФО та їх умови кредитування. У нас ви отримуєте інформацію і знаходите надійні варіанти надання фінансової допомоги. Під час пошуку кредиту під 0 відсотків у мережі звертайте увагу на діяльність МФО та їх надійність. Якщо організація не викликає довіри, краще не користуватися її послугами. Наш сервіс моніторить усі запропоновані компанії, тому ви можете повністю розраховувати на нас.

Перед укладанням договору зверніть увагу на наступні моменти:

Як погасити кредит: три надійні способи

Незалежно від обраного способу погашення кредиту вам необхідно контролювати терміни внесення коштів. Для цього орієнтуйтеся на інформацію в особистому кабінеті або зверніться до менеджерів МФО для отримання відповідей. Розглянемо найпопулярніші варіанти погашення заборгованості:

 1. Особистий кабінет. На цій сторінці ви можете заплатити кредит з урахуванням введених даних. Достатньо вказати номер карти, її термін. Якщо ви раніше сплачували заборгованість таким чином, інформація зберігається у шаблонах. Комісія не передбачена.
 2. На сайті організації без необхідності авторизації. Цей варіант підходить у випадку, коли гроші на рахунок вносить інша людина. Наприклад, коли у вас немає змоги самостійно сплатити кредит. Окрім внесення даних картки варто також зазначити номер позичальника. 
 3. Термінали або інші платіжні системи. Сервіси надійні та популярні, але передбачають комісію. Ознайомтеся з переліком доступних варіантів оплати, щоб обрати найбільш вдалий та вигідний.

В останньому випадку гроші зараховуються на рахунок не відразу. Варто передбачити цей факт. Отримання швидких грошей – це відповідальність, тому уважно ознайомтеся з правилами видачі коштів та не забувайте про терміни погашення.