Терміновий кредит на карточку: як отримати гроші онлайн?

Наш онлайн портал був створений, щоб жителі всіх областей України могли швидко знайти найвигіднішу кредитну пропозицію і цілодобово оформити мікрокредит. Тут зібрані актуальні пропозиції від всіх МФО, котрі офіційно надають послуги населенню і мають хорошу репутацію. Вивчивши ці пропозиції, наші відвідувачі можуть вибрати програму кредитування, подати онлайн заявку і протягом 10 хвилин отримати на карту до 15000 гривень без застави, підтвердження доходу і особистого візиту в офіс МФО.

Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Особливості і специфіка онлайн кредитів

Технології стрімко розвиваються, і ринок споживчих товарів завжди пропонує нам нові необхідні речі. Але часто буває так, що грошей на втілення своєї мрії в життя не вистачає, адже кожен день потрібно на щось жити, а до зарплати ще довго. У таких випадках залишається два виходи: або змиритися і відкласти бажану покупку на невизначений термін, або взяти гроші в кредит онлайн і здійснити мрію вже сьогодні.

На відміну від банківських кредитів, отримання яких неможливе без візиту в банк, підготовки пакету документів, заповнення великої кількості паперів і підписання договору, онлайн позика видається на карту, без відвідування офісу МФО. Цей кредит можна оформити за 5-20 хвилин на таких умовах:

Отримати гроші в кредит в онлайн режимі можна навіть серед ночі, в будні і вихідні дні. Рішення щодо надання таких позик приймає електронний алгоритм, а гроші переводяться на карту позичальника в автоматичному режимі. Більшості українців, які оформили, а потім вчасно виплатили кредит, немає необхідності спілкуватися з представниками МФО (менеджерами, операторами), адже гроші на карту без відмови цілодобово видаються повністю автоматизовано.

Переваги мікрокредитів, які видаються в режимі онлайн

Для українців, які шукають, де можна взяти гроші під розписку до зарплати, мікрокредити від МФО будуть більш вигідні, ніж пропозиції банків. Мікрозайми до зарплати мають наступні переваги:

Для багатьох українців взяти гроші в кредит онлайн на картку і вчасно розплатитися - найпростіший спосіб поліпшити свою кредитну історію. Багато фінансових аналітиків вважають, що незважаючи на заявлену максимальну лояльність до населення, МФО, як і банки, мають бази «лояльних» і «проблемних» клієнтів. Щоб виправити погану кредитну історію і потрапити в список лояльних клієнтів, достатньо 1-2 рази взяти в борг невелику суму (до 1000 грн) і вчасно погасити кредит.

Організації, котрі готові надати гроші в борг в режимі реального часу

Жителям України, яким терміново потрібні гроші в кредит онлайн на картку, достатньо просто ввести відповідний запит в пошуковій системі або зайти на наш сайт. Веб-ресурси мікрофінансових організацій завжди чекають потенційних клієнтів, і в будь-який момент часу на їх сайтах можна реєструватися і подавати заявки на позику.

Крім найвідоміших МФО, котрі регулярно рекламуються всеукраїнськими телеканалами і популярними ЗМІ, в Україні також пропонують послуги і інші, менш розкручені організації. При цьому найвигідніші умови не завжди у самих відомих МФО. Часто гроші під найнижчі відсотки готові дати нові організації, які тільки виходять на ринок і прагнуть завоювати лояльність населення.

Простий пошук самої вигідної кредитної пропозиції

Щоб отримати мікрокредит до зарплати на вигідних умовах, потрібно приділити хоча б 10 хвилин вивченню пропозицій від різних МФО. При виборі потенційного кредитора важливо звернути увагу на наступне:

На сайтах МФО є кредитні калькулятори, що дозволяють розрахувати суму, яку доведеться повертати. Використовуючи такі онлайн-калькулятори, можна швидко порівняти декілька пропозицій від різних кредиторів і виявити найвигіднішу з них.

Вимоги до людей, котрі заповнюють заявки на гроші онлайн

Надіслати заявку та отримати гроші онлайн можуть всі повнолітні українці, котрі мають паспорт та ІПН. На відміну від банків, які встановлюють жорсткі рамки для потенційних позичальників, МФО готові давати гроші навіть наступним категоріям населення:

Кредит в МФО недарма називається кредитом без відмови, адже отримати гроші в борг на карту може практично будь-який українець віком старше 18 років. А щоб звести ризик відмови по кредиту практично до 0%, подаючи першу заявку в МФО, краще вказати суму, яка буде трохи вище мінімальної (1000-1500 грн). Особливо важливо дотримуватися цього правила людям із зіпсованою кредитною історією.

Детальна інструкція по оформленню заявки на гроші в кредит онлайн

Визначившись, де взяти гроші в борг, потрібно перейти на сайт обраного МФО, зареєструватися, вказавши телефон, електронну пошту та ПІБ, а потім поетапно виконати такі дії:

 1. Заповнити онлайн заявку на кредит, вказавши суму і термін користування грошима.
 2. Правдиво і повністю заповнити інформацію про себе.
 3. Вказати номер своєї іменної банківської картки, на яку будуть перераховані гроші.
 4. Завантажити на сайт кредитної організації скани особистих документів - паспорта та ІПН.
 5. У разі схвалення заявки отримати на карту гроші протягом 15 хвилин.

Відразу після того, як гроші будуть зараховані на карту, в особистому кабінеті клієнта на сайті МФО відобразиться інформація про наданий кредит. Там же буде вказано суму, яку потрібно повернути, способи і термін погашення позики.

3 секрети, котрі збільшать ваші шансі на онлайн кредит

Рішення по онлайн заявках приймає програма, яка працює за таємним алгоритмом. Але все ж уже відомі деякі нюанси, дають змогу збільшити шанси на позитивне рішення. Ці нюанси такі:

 1. При реєстрації вказана реальна електронна пошта, а не ящик, назва якого складається з послідовності рандомних букв і цифр.
 2. Залишена в заявці карта - це зарплатна, соціальна, пенсійна або дебетова картка, оформлена не менше місяця назад.
 3. Всі відомості, зазначені в заявці - реальні і правдиві (не потрібно завищувати свій місячний дохід, щоб підвищити шанси на позику - це спричинить протилежний ефект).

Своєчасне повернення кредиту — запорука вигідних умов кредитування в майбутньому

У компаній, що надають мікрокредити до зарплати, варто брати тільки такі суми коштів, які вдасться вчасно повернути. В протилежному випадку боржникам загрожують високі штрафи і спілкування з колекторськими службами. А ось клієнти, котрі вчасно розплатитися за кредитом, можуть розраховувати на збільшення лімітів і більш лояльні умови видачі наступних позик.

Повернути гроші можна як банківським або онлайн переказом в особистому кабінеті, так і готівкою через термінал самообслуговування. Реквізити для повернення боргу можна знайти у своєму акаунті на сайті МФО, в розділі з інформацією про видані позики.